Jackpot-deal.ee kodulehelt kaupu tellides ei pea Te muretsema tollimaksude pärast.
Teil pole vaja maksta mingeid makse ja eraldi kusagil midagi deklareerida. Teeme selle Teie eest ja saate oma pakid eeldatavalt muretult kätte.

Meie veebipoest ostmine on ülilihtne ja peale ostu sooritamist saadetakse kaup Teie poolt valitud ITELLA pakipostiautomaati, kes teavitab Teid sms/e-maili teel kui pakk on kohal ja kuidas selle kätte saate.
NB! Osade toodete puhul võime kasutada alternatiivina Omniva.ee, DPD.ee või DHL.ee pakiautomaate, aga need asuvad kindlasti teie valitu lähedal.AGA NÜÜD TÄPSEMALT!
Valige toode, valige kogus ja vajadusel värv ning vajutage "LISA OSTUKORVI".Edasi suunatakse Teid OSTUKORVI.
Siin näete näiteks palju on puudu summast, et saada "Tasuta saatmine". Võib kasutada võimalust, aga ei pea. Kuna osasid tooteid on piiratud koguses, siis ostukorvis olles garanteerime Teile toote saadavuse 30 minutit kindlasti.

OLGE KINDEL, et panete linnukese punase ringiga viidatud kohale (Olen lugenud ja nõustun veebilehe müügitingimustega) ja valige Teile sobiv pakipostiautomaat, et jätkata ostmist ja vajutage "MINE MAKSMA"


Nüüd sisestage oma kontaktandmed nagu lahtrites näidatud: E-mail, nimi, eesnimi ja telefoni number. Kui olete valinud Omniva pakiautomaadi eelneval lehel, siis pole vaja korterinumbrit sisestada ja muud lahtrid on automaatselt täidetud pakiautomaadi asukoha järgi.
Olge kindel, et sisestate andmed õigesti, sest kui kauba teele paneme, siis pole enam võimalik andmeid muuta. Eriti tähtis õige telefoni number, sest kui see vale, siis Teile pole võimalik saata sms-i ja väljavõtmata pakid hävitatakse!

NB! Kui Teil on ostukorvis rohkem kui üks toode ja sisestate allahindluse koodi JACKPOT, siis klikkige kõrvalolevat lahtrit "Aktiveeri" ja automaatselt  arvestatakse kogu summast -15% allahindlust nagu pildil näidatud.
Kui kõik kenasti täidetud, siis vajutage "EDASI".

Sellel lehel saate valida makseviisi. Kuna meie lehel on ainult üks saatmismeetod, siis vastavalt ostusummale on see kas postikuluga 2,99 eur või postikuluta kui tooteid rohkem kui 35 eur eest (Omniva pakiautomaati), siis lihtsalt vajutage nuppu "EDASI".


Sellel lehel saate veelkord kontrollida oma andmed üle, jätke vorm "Maksan läbi Eesti panga" ja polegi muud kui vajutage "TÄITKE TELLIMUS"


 
Nüüd olemegi jõudnud sinnamaani, et oma ostude eest maksta. Valige oma pank ja olge kindel, et linnukesed on ees punases sõõris näidatud kohas kus olete nõus müüja ja maksekeskuse tingimustega ning vajutage "MAKSAN" ning Teid suunatakse edasi oma panka maksma.

Meil on võimalus maksta ka 30 päeva pärast kui valite tooteid rohkem kui 75 eest. Selleks vajutage "
Maksa hiljem" ja täitke tingimused. Meie paneme tellimuse teele, aga maksma hakkate 30 päeva pärast. LUGEGE SIIT TÄPSEMALT!


Nii lihtne see ongi, Teie võtke vabalt ja meie hakkame Teie tellimusega tegelema!

Kui olete tellimuse eest maksnud, saadame teie e-mailile kinnituse koos tellimuse sisuga. Kui kirja pole, siis vaadake igaks juhuks SPAM- kausta või vaadake filtrid üle.

JackpotDeal lehel tehtud tellimusi käsitleme tööpäevadel E-R 9.00-17.00.  Kui Te esitate tellimuse reedel pärast kella 16.00, vormistame selle järgneval esmaspäeval.

Kui kaup on laost teele pandud saate uue e-maili koos jälgimiskoodiga. See e-mail tuleb 1-3 päeva jooksul. 
Toote paneme teele 1-3 päeva, erandkorras 5 päeva jooksul. Tarne ise on 8-25 päeva - ehk see aeg, mil kuller transpordib tellimust.

Nüüd polegi muud kui võtke vabalt ja kui pakk kohal, siis saadab  kullerfirma Teile sms-i või e-maili kuidas oma paki kenasti kätte saate.
Juhul kui tracking näitab, et pakk kohal, aga kullerfirma pole mitme päeva jooksul ühendust võtnud, siis lihtsalt kontakteeruge nendega või meiega.


Meeldivat ostlemist soovides,
Jackpot-deal.ee

JackpotDeal OÜ
Registrikood: 16038140
KMKR EE102368886